Aktuality / Učitelia oslávili svoj sviatok

Tento rok sa stretnutie učiteľov konalo v utorok 29. marca v Dome kultúry so slávnostným odovzdaním cien uznania práce pre 16 učiteľov. Ocenených navrhovali riaditelia školských zariadení a blahoželanie spolu s pamätným perom a kvetom si učitelia prevzali z rúk primátora mesta Svidník Jána Holodňáka a vedúcej odboru ŠKŠaM Viery Dercovej.
Primátor adresoval všetkým učiteľom slová uznania a úcty za prácu, ktorú vykonávajú a poďakoval sa im aj v mene rodičov, ktorí im deti denne zverujú. Počas programu vystúpila úsmevno-zábavná skupina BRAVO a pri posedení im spríjemňovala stretnutie domáca skupina Alegro.
Primátor mesta pozval na stretnutie 31. marca do AB reštaurácie aj učiteľov, ktorí venovali učiteľstvu väčšinu svojho života a sú už v seniorskom veku. Toto stretnutie doprevádzal súbor z ukrajinského mesta Veľké Berezne, Berezňane. Hudobná zostava bola zložená z učiteľov z tamojšej Základnej umeleckej školy a zožali veľký úspech medzi našimi seniormi. Posedenie prinieslo spomienky na časy ich mladosti a aktívneho vyučovania svidníckych žiakov i slová prianí pevného zdravia a ešte krásnych rokov oddychu.

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.