Aktuality / Prvý Svidníčan v roku 2017

Mesto Svidník má prvého Svidníčana roku 2017. Stal sa ním Oliver Rusinko, ktorý prišiel na svet 1. januára 2017 v poobedňajších hodinách. Mamička priviedla na svet malého Olivera vo svidníckej nemocnici a po narodení meral 51 cm a vážil 3900 gramov. Oliver je tretie dieťa manželov Rusinkových a doma sa naňho tešia jeho dvaja starší súrodenci Simonka a Miško. 

Prvého občana mesta Svidník roku 2017 Olivera Rusinka a jeho mamičku bol osobne na gynekologicko-pôrodníckom oddelení svidníckej nemocnice Svet zdravia navštíviť primátor mesta Ing. Ján Holodňák. Novoročné bábätko obdaroval vecným darom a jeho mamičku krásnou kyticou kvetou i finančným darom vo výške 170 eur. Primátor novorodeniatku i jeho rodičom zaželal hlavne pevné zdravie, šťastie, lásku a pohodu v kruhu najbližších.

Primátor šťastnej mamičke blahoželal v prítomnosti primárky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia nemocnice Svet zdravia MUDr. Zuzany Magdziakovej, námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Petry Rabajdovej a vedúcej pôrodnej asistentky Mgr. Jany Vaškovej.

Šťastná mamička malého Olivera si veľmi pochvaľovala a ocenila starostlivosť i opateru zo strany zdravotníckeho personálu, ich ľudský prístup a veľmi dobré podmienky vo vynovených priestoroch gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia svidníckej nemocnice. 

        

   

 

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.