Aktuality / ADRENALIN CUP - LUCK

Medzinárodný futbalový turnaj ADRENALIN CUP – LUCK

V dňoch 7. až 10.marca 2013 sa staršia prípravka FK Drustav Svidník pod vedením Pavla Piršča
zúčastnila medzinárodného futbalového turnaja v ukrajinskom meste LUCK . Po 400 km ceste
chlapci počas 3 dni turnaja predvádzali výborný futbal a robili dobré meno mestu Svidník aj celému
Slovensku. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 30 mužstiev v 2 kategóriách, v našej bolo 14 mužstiev
rozdelených do 2 skupín . Na turnaji boli kluby z Ukrajiny, Bieloruska , Slovenska. Z Ukrajiny tu boli
také mužstva ako Dinamo Kijev, Karpaty Ľvov, Volyn Luck, Ivano-Frankovsk, Govrela Užhorod, Fenix
Žítomir – v lete vyhrali turnaj v Barcelone, vyhrali aj Fragaria cup v Prešove . FK Drustav Svidník vo
svojej skupine obsadil 3. miesto s 10 bodmi a iba 2 body ho delili od finále. Celkovo skončil na 6.

Svidník – VRW-VIK Volodimir-Volinskij 0:0 na pk 4:3 - zápas o 5. – 6. Miesto

Najlepším hráčom nášho mužstva bol vyhlásený Marek Paliga a získali sme aj pohár pre najslušnejšie
mužstvo.

Turnaja sa zúčastnili: Marek Paliga, Radovan Vitko, Lukáš Pavelčák, Branislav Artim, Marek Darivčák,
Richard Horochonič, Damián Polončák, Filip Savčák, Adam Košč, Simon Skička.

Chlapci získali počas turnaja veľmi veľa skúsenosti a neopakovateľných zážitkov, ktoré by nezískali
bez podpory rodičov, ktorí ich výdatné povzbudzovali aj finančne zabezpečili tento turnaj.

Poďakovanie patrí aj týmto sponzorom: Peter Pilip-Bytservis, Ján Ducár-Drustav, HKK, Slavo Hanik,
Martin Ždiňak, Dušan Poperník- Energospol, Jozef Vašuta-Vevas, Jozef Žak, Jaroslav Ivančo, Službyt,
BaG, Miroslav Blanár, Ivan Čvaň ,Jozef Laca, Marek Špak, Vladimír Benka-Rybár.

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.