Aktuality / 26. Predvianočné predajné trhy vo Svidníku

Predvianočné predajné trhy tento rok pripadli na 10.-12. novembra. Vo štvrtok trhy tradične otvoril primátor mesta Ján Holodňák a talentované mažoretky z TK Svitan. Pre návštevníkov trhov bol pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpili šikovné deti zo svidníckych materských škôl, žiaci Cirkevnej základnej školy sv. Juraja Svidník a žiaci ZUŠ Svidník. V piatok sme návštevníkov trhov taktiež potešili kultúrnym programom, v ktorom sa tentokrát predstavili žiaci ZŠ Komenského, ZŠ 8. mája, ZŠ Karpatská, Tanečný súbor pri Detskom domove vo Svidníku a žiaci ZUŠ Svidník.


Aj tohtoročné predajné trhy ponúkli množstvo nákupných možností, kde okrem stánkov s potravinovým i nepotravinovým sortimentom, sme tu mali uličku remesiel, kde zruční remeselníci prezentovali svoje umenie a šikovnosť svojich rúk. Samozrejme na predvianočných trhoch nechýbala ani tombola, ktorá sa žrebovala v sobotu doobeda na pešej zóne, a v ktorej je bolo vďaka sponzorom odovzdaných 27 hodnotných cien ako napr. televízor, mikrovlna rúra, tlačiareň, rýchlovarná kanvica, žehlička a mnoho ďalších. Výhercom srdečne blahoželáme.


Každoročne sa ľudia na tieto trhy veľmi tešia a to nielen kvôli nákupom, ale aj krásnym ľudským stretnutiam pri dobrom jedle a poháriku medoviny alebo vareného vínka. Veríme, že tomu nebude inak ani na budúci rok pri 27. ročníku Predvianočných predajných trhoch vo Svidníku.


POĎAKOVANIE

Touto cestou vyjadrujeme úprimné poďakovanie všetkým, ktorí sa podieľali na zorganizovaní a dôstojnom priebehu 26. Predvianočných predajných trhov vo Svidníku. Úprimné poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí nám aj tento rok prispeli do tomboly vecnými cenami.
Za krásny kultúrny program, ktorý bol príjemným spestrením samotných trhov srdečne ďakujeme všetkým účinkujúcim i ich pedagógom.

    

    

    

    

    

    

 

 

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.