Aerobik klub Svidník

Rozhodli ste sa urobiť niečo pre svoje zdravie? Chcete byť krajšia, atraktívnejšia? Túžite po krásnom, zdravom, príťažlivom tele? Skúste hodiny aerobiku.

Súčasný životný štýl nás v záujme nášho zdravia vedie k tomu, aby sme do svojho denného programu zaradili cvičenie. Tréning potrebujú naše svaly, ale aj srdiečko, ktoré im aj ostatným častiam nášho organizmu dodáva prostredníctvom krvi potrebné látky. Veľké množstvo zdravotných problémov môže súvisieť s nedostatkom pohybu, ktorý je pre každého človeka životne dôležitý. Tak ako jeme, spíme, mali by sme sa aj primerane hýbať.

Azda najvšestrannejšou, najpopulárnejšou a najvhodnejšou formou pohybu pre ženy, mužov, mladších, starších, aktívnejších a tých menej aktívnych je AEROBIK.

Aerobik je populárna aeróbna forma cvičenia pri hudbe, trvajúca 60 až 90 minút. Je to ideálna kombinácia záťaže, pri ktorej sa trénujú svaly, srdcovo-cievny a dýchací systém. Zvýšenou pulzovou rekvenciou sa prekrví celé telo, živiny sa lepšie a vo väčšom množstve dostanú do každého tkaniva v našom tele.

Aerobik je cvičenie aeróbneho charakteru t.j. za dostatočného prístupu kyslíka. Veľmi dôležitým energetickým zdrojom sú ( a to chcú počuť najmä všetky ženy ) hneď po cukroch tuky. Je to všestranné cvičenie a je vhodné pre širokú verejnosť.

Pravidelné stretnutia

  • každý pondelokštvrtok v čase od 18:00hod. do 19:00 hod.
  • Gymnázium DH Svidnik
  • vstupné 1€
  • kontakt: Ing. Lýdia Bajcurová
    Aerobik klub Svidník, tel. 0918/ 511 569

Ilustračné fotografie

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

Aerobik klub Svidník

 

 

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.